Osiedle Wrzosowa Dolina

Szanowni państwo

Myśl o Państwa komforcie i wygodzie była dla nas głównym założeniem gdy projektowaliśmy Osiedle "WRZOSOWA DOLINA".
Osiedle składa się z 36 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o ciekawej i nowoczesnej architekturze. Domy są jasne i przestronne - ich powierzchnia całkowita to 277 m2. Uzupełnieniem poczucia komfortu jest duża powierzchnia działki wynosząca ok. 600 m2 - co pozwala na dużą swobodę w aranżacji prywatnego ogrodu.
Ponadto zadbaliśmy o to aby odległości między Sąsiadami były na tyle duże aby każdy miał zapewnioną prywatność przy korzystaniu z przestrzeni wokół domu.
Właśnie dlatego szerokość wewnętrznego pasa ruchu to aż 8 metrów a odległości frontów domu położonych naprzeciwko sobie to 18 metrów. Ponadto odległości od siebie bocznych elewacji domów to 6 metrów, długość działki z boku budynku wynosi 25,5 metra a szerokość działki to ok. 20 metrów.
Do budowy i wykończenia domów, użyto wysokiej jakości materiałów zapewniając ciepło i przyjazny mikroklimat wewnątrz domu. Naszym klientom dajemy możliwość dowolnej aranżacji wnętrza domu. Jednocześnie w standardzie proponujemy aranżację z przestronnym salonem na parterze a na piętrze zaplanowaliśmy trzy sypialnie i łazienkę oraz osobny apartament składający się z sypialni, garderoby i łazienki.
Każdy dom posiada garaż na 2 auta oraz 2 miejsca postojowe przed budynkiem.
Całe Osiedle  zostało ogrodzone i wyposażone w bramę wjazdową, sterowaną pilotem. Położenie Osiedla, gwarantuje szybki i sprawny dojazd do wielu dzielnic Warszawy a jednocześnie zapewnia jego mieszkańcom spokój i prywatność.